Sonpeygamber.info

Meridyen Derneği tarafından “Önyargısız İslam” sloganıyla yola çıkılarak kurulan Sonpeygamber.info Web Portalı’nın açılışı, 19 Nisan 2007 tarihinde dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bakanları Mehmet Aydın ve Nimet Çubukçu, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanı sıra iş, sanat, ilim ve fikir dünyamızdan önemli isimlerin katıldığı görkemli bir törenle yapıldı. İlk iki günde 3.500.000 ziyaretçiyi ağırlayarak internet yayıncılığı alanında ülkemizde önemli bir rekora imza atan Sonpeygamber.info Web portalı kurulduğu günden bu yana önemli mesafeler kat etti.

5 Farklı Dilde Güncel ve Dinamik Yayın

Başlangıcından itibaren uluslararası bir perspektifle hare­ket etmeye özen gösteren Sonpeygamber.info Web Porta­lı, şu an Türkçe’nin yanında İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça olmak üzere toplam 5 dilde yayın çalışmalarını sürdürmektedir.

Hz. Peygamber’in tüm yönleriyle bilimsel veriler ışığında ve yeni bir dille tüm dünyaya tanıtılması amaçlanarak ku­rulan web portalının gerek içeriği gerekse de tasarımı bü­yük bir özenle hazırlandı. Alanlarında birer otorite kabul edilen akademisyenlerin danışmanlığında hazırlanan site, birçok yönüyle ilk örnek olarak internet yayıncılığı dünya­sındaki yerini aldı.

Çocuklar İçin Özel Sayfa

Sonpeygamber.info’yu alanında ayrıcalıklı kıldığı be­lirtilen projelerden biri de büyük bir özenle ve peda­gojik dikkatle hazırlanmış olan çocuk sayfası. Son­peygamber.info Çocuk Sayfası tamamıyla özgün ve sürekli güncellenen içeriğiyle her geçen gün minik ziyaretçilerinin sayısını artırıyor.

Detaylar için: